0 (362) 230 12 34 info@isinerturizm.com.tr

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onaylanan turları görebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Tekrar gir*
Adınız*
Soyadınız*
Doğum Tarihi*
E-Posta Adresiniz*
Telefonunuz*
Ülke*
* Bu kayıt formunu doldurarak Tur Sözleşmemezi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Kayıtlı mısınız?

Giriş Yap

Batumlu Doğu Karadeniz Turu | Satışa Kapalı!

0
Fiyat
Sadece₺ 650
Fiyat
Sadece₺ 650
The tour is not available yet.

Rezervasyona Devam Et

Beyaz Listeme Kaydet

Adding item to wishlist requires an account

169


Tercih Sebebiniz

 • Uygun fiyat garantisi
 • 7/24 Müşteri desteği
 • Tur organizasyonu ikramları
 • Güleryüzlü hizmet


Samsun Işıner Turizm

Hayallerinizdeki tura katılarak, sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu hoşça vakit geçirmeye hazır mısınız?

0 (362) 230 12 34

info@isinerturizm.com.tr

This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for isinerturizm needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 2, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Otobüsle İle Ulaşım,
 • 2 Gece Konaklama,
 • 3 Adet Sabah Kahvaltısı,
 • 2 Adet Akşam Yemeği,
 • Programda Belirtilen Çevre Gezileri,
 • Rehberlik Hizmeti,
 • Milli Park Alanlarına Giriş Ücreti,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğlen Yemekleri,
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,
 • Tüm Özel Harcamalar,
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar,
 • Müze Giriş Ücretleri.

Tavsiye Edilen İhtiyaçlar

 • Şemsiye
 • Yağmurluk
 • Yürüyüş Ayakkabısı
TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME
 • Tur araç büyüklüğü katılımcı sayısına bağlı olarak seçilmektedir. Turizm paketli olarak 19/35/46 Kişilik araçlar seçilebilir.
 • Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklayabilir. 4 kişi aynı odalarda otelin müsait odaları dahilinde istenebilir.
 • Turlarımızda ki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Tur programı IŞINER TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
 

TUR TARİHLERİ:SATIŞA KAPALI!

1. GünSAMSUN – BATUM GECE YOLCULUĞU

IŞINER TURİZM olarak, siz değerli misafirlerimizi saat 22:00’da Türk-İş Oktay Usta ve saat 22:15’da ise Ofisimizin önünden alıp Kültür Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış personelimiz eşliğinde, siz değerli dostlarımıza tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, seyahatimize başlıyoruz.

2. GünŞEHİR PARKI - MEDEA ANITI - TİYATRO MEYDANI - ALİ NİNO HEYKELİ - ALFABE KULESİ - BULVAR VE AVRUPA MEYDANI - BORÇKA - KARAGÖL

Ordu-Giresun arasında vereceğimiz molamızın ardından yola devam ediyor ve sabah erken saatlerde Sarp Sınır Kapısında giriş işlemlerimizi tamamlayıp Gürcistan’a geçiyoruz. Geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Gürcistan ’a giriş yapıyoruz. İlk olarak evli çiftlere de şans getirdiğine inanılan Saınt Andrew Heykeli ’ni görerek Gonio Sahilleri boyunca yolumuza devam ediyoruz. Panoramik turumuz boyunca; ülkemiz topraklarında doğan Çoruh Nehri ’ni, Gönye Kalesi ’ni görüyor, ardından Batum Merkez’e ulaşıyoruz. Şehır Parkı, Medea Anıtı ’nı, Tiyatro Meydanı ’nı geziyoruz. Ali-Nino Heykelini, Alfabe Kulesini görüp Bulvar meydanını üzerinden Avrupa meydanını görüyoruz. Ardından Batum Bulvarı’nda yemek ve alışveriş için siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Sarp Sınır Kapısı’ndan çıkış işlemlerimizi yapıp; Doğal güzelliklerini hiç kaybetmemiş olan Borçka’ya hareket ediyoruz. KARAGÖL gezimiz için hareket ediyoruz. Arhavi, Hopa yolu ile ulaştığımız BORÇKA ’da bizleri bekleyen minibüslerimize geçiyoruz. Ağaçların süslediği, Bardnala, Korpa, Rusmani Ve Maisur Şelale ’lerinin ses verdiği yolda keyifle ilerliyor ve göle ulaşıyoruz. Yürüyüş yaparak kullanacağımız serbest zamanın ardından tekrar minibüslerimize geçiyor ve otobüsümüze dönüyoruz. Karagöl’ü ziyaretimizin ardından Serbest zaman sonrası minibüslerimize binerek Borçka’ya geri dönüp konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3. GünMENÇUNA ŞELALESİ - FIRTINA VADİSİ - ÇAMLIHEMŞİN – ŞENYUVA KÖYÜ – ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ – ZİL KALE – PALOVİT ŞELALESİ – AYDER YAYLASI

Otelde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otelden ayrılıyor, Burada bineceğimiz minibüsler ile (EXTRA 20,00 TL) Mençuna Şelalesi’ne gidiyoruz. İsminin ilk bulunduğunda çevre köylerin başkalarına mesaj vermek için Mençuna (hisselidir) dedikleri; Doğu Karadeniz’in en güzel şelalelerinden olan Mençuna Şelalesi ’ne gidiyoruz. Yürüyüş ve tırmanışın ardından turumuzu rehberimiz eşliğinde sonlandırıyor ve burada dilediğimiz kadar kalıp fotoğraf çekiyoruz. Turumuzun bitiminde aracımızdaki yerlerimizi alarak; turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çamlıhemşin’e hareket ediyoruz. Fırtına Deresi boyunca ilerledikten sonra dileyen konuklarımız ile Fırtına Deresi ’nin en keyifli aktivitelerinden (ekstra aktivite) Zipline ve Rafting aktiviteleriyle vakitlerini eğlenceli bir hale getirebilirler. Bu zevkli turumuzun ardından Fırtına Deresi‘ni ardımızda bırakarak tekrar yola çıkıyoruz. Çamlıhemşin ilçesine ulaşıyoruz burada (EXTRA 30,00 TL) bineceğimiz minibüsler ile ekran başında bizleri doğası ile büyüleyen Sevdaluk dizisinin çekimlerinin de yapıldığı köye gidiyoruz. Yine bölgenin en eski taş köprülerinden Çinçiva Köprüsü (Şenyuva Köprüsü) ‘nü görüyor, doğanın güzelliğine, Fırtına’nın sesine şahitlik ediyoruz. Daha sonra yeryüzündeki cenneti keşfe devam ediyor ve Zil Kale ’ye doğru vadide ilerliyoruz. Kale hakkında bilgi aldıktan sonra bu kez cennetten gelen sese kulak veriyor; önce Palovit Şelalesi ’ni görmeye gidiyoruz. Sonrasında Karadeniz ’in yaşayan köylerini, girişinden itibaren bizleri gülümseten ve şaşırtan tabelalarından, Karadeniz insanının zekâsına, orijinal Serender(Nayla) ’lerinden Karayemiş ’lerine kadar vadiyi ve uzaktan görünen köyleri keyifle izleyerek Ayder Yaylası’na çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

4. Gün EL BEZİ ATÖLYESİ - ÇAY FABRİKASI - SÜRMENE BIÇAK FABRİKASI - ATATÜRK KÖŞKÜ - GÜMÜŞ SARAYI - AYASOFYA

Otelde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otelden ayrılıyor, Bölgedeki dokumacılığıyla meşhur Rize Bez Dokuma Atölyesine gidiyoruz. Burada alacağımız bilgiler sonrası alışveriş yapabilirsiniz. Burada ki serbest vaktimizden sonra Çay Fabrikamıza giderek Çay’ın dalından koparılıp bardaklarımıza gelişine dek izlediği süreci yerinde öğreniyoruz. Dileyenler Hediyelik Çay alışverişi yapabilirler. Çay fabrikası ziyaretimiz sonrasında tekrar yola çıkıyor ve bu kez yine Karadeniz ‘e özel SÜRMENE ’ye giderek yöreye özgü Sürmene Bıçağı ’nı tanımaya gidiyoruz. Ustasından bıçağın yapılış hikâyesini dinledikten ve alışveriş yaptıktan sonraşehri tepeden gören Soğuksu semtine çıkıyor ve Ata’mızın Trabzon ’a gelişleri sırasında konakladığı Atatürk Köşkü ‘nü ziyaret ediyoruz. Ardından Trabzon ’a özgü gümüş işleme sanatı örneği olan “Kazaziye” (hasır bilezik) hakkında bilgi almak için sunuma gidiyoruz. Hediyelerimizi ve kendimiz için takıları satın aldıktan sonra, araçtaki yerimizi alarak Ayasofya’ya doğru yola çıkıyoruz. Ayasofya’nın kilise yapısı bozulmadan camii olarak nasıl kullanıldığını görüyor ve Akçaabat’a doğru yol alıyoruz. Yoldaki molalarımızın ardından Samsun’a varış ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka IŞINER TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

TARİH

2 – 3 Kişilik Odada Kişi Başı Ücret

Tek Kişilik Oda

7 – 12 Yaş

3 – 6 Yaş

0 – 2 Yaş

 

         
           

Çocuk İndirimleri 2 Yetişkin Yanında Kalması Durumunda Geçerlidir.