0 (362) 230 12 34 info@isinerturizm.com.tr

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onaylanan turları görebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Tekrar gir*
Adınız*
Soyadınız*
Doğum Tarihi*
E-Posta Adresiniz*
Telefonunuz*
Ülke*
* Bu kayıt formunu doldurarak Tur Sözleşmemezi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Kayıtlı mısınız?

Giriş Yap

8. Uluslararası Portakal Çiçeği Festivali

0
Fiyat
Sadece₺ 725
Fiyat
Sadece₺ 725
Nisan 2, 2020
* Tura katılacak kişi sayısı ve tarih seçerek işleme devam ediniz.

Rezervasyona Devam Et

Beyaz Listeme Kaydet

Adding item to wishlist requires an account

315


Tercih Sebebiniz

 • Uygun fiyat garantisi
 • 7/24 Müşteri desteği
 • Tur organizasyonu ikramları
 • Güleryüzlü hizmet


Samsun Işıner Turizm

Hayallerinizdeki tura katılarak, sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu hoşça vakit geçirmeye hazır mısınız?

0 (362) 230 12 34

info@isinerturizm.com.tr

This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for isinerturizm needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 2, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

2 Gece / 3 Gün
Tarih : 2-5 Nisan
Samsun
Adana
Tur Bilgileri

TARİH

2 – 3 Kişilik Odada Kişi Başı Ücret

Tek Kişilik Oda

7 – 12 Yaş

3 – 6 Yaş

0 – 2 Yaş

2 – 5 NİSAN 2020

725,00 TL

925,00 TL

625,00 TL

500,00 TL

ÜCRETSİZ

Çocuk İndirimleri 2 Yetişkin Yanında Kalması Durumunda Geçerlidir.

İptal İade Güvence Paketi; Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 50 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

Kalkış Yeri

Samsun Merkez Ofis Önü

Tur Süresi

2 Gece 3 Gün

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Lüks Otobüs İle Ulaşım
 • 2 Gece Konaklama
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 2 Akşam Yemeği
 • Araç İçi İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve Ören Giriş Ücretleri
 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar

Yanınızda Olması Gerekenler

 • Powerbank, şarj ve Gerekli Araçlarınız
Neden bu tura katılmalısınız?

Türkiye’nin ilk karnavalı olma özelliğine sahip,
konser, sergi, gösterileri ve katılımcıların renkli
kostümler giydiği kortej yürüyüşü ile dikkat çeken,
8. Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı.

Tur Programı

1. GünSAMSUN – ANTAKYA GECE YOLCULUĞU

IŞINER TURİZM olarak, Kültür Turları kapsamında, Türkiye’mizin kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış Personelimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, seyahatimize başlıyoruz.
Not: Gece Yolculuğu

2. GünANTAKYA - ST. PİERRE KİLİSESİ - ANTAKYA MOZAİK MÜZESİ - HABİBİ NECCAR CAMİSİ - UZUN ÇARŞI – HARBİYE - HARBİYE ŞELALELERİ

Değerli misafirlerimiz, Sabah erken saatlerde Antakya’da alacağımız kahvaltı sonrası burada ilk durağımız dünyanın ilk kaya kilisesi ve Dünyada ilk defa Hristiyan kelimesinin kullanıldığı yer olan St. Pierre Kilisesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Tunus’ da ki Bardo Müzesi’nden sonra dünyanın en büyük 2. mozaik müzesi olma özelliği taşıyan, antik dönemlerden günümüze bölge yaşantısı ve kültürü hakkında bize çarpıcı bilgiler veren Antakya Mozaik Müzesi’ni geziyoruz. Sonrasında rehberimiz eşliğinde Hatay sokaklarında yapacağımız tur sırasında Miladi 636 yılında Hz. Ömer ordularının Hatay’a girişi sonrasında yapılan ve Anadolu’nun ilk camisi olma özelliği taşıyan Habibi Neccar Camisi’ni geziyoruz. Ayrıca Hz. İsa’nın havarisinin de bulunduğu bu anlamlı ve tarihi mekânı ziyaret ettikten sonra yörenin en güzel restoranlarından birinde öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek Molası sonrasında turumuza devam ediyoruz. Hatay Kozmopolit bir yerleşimdir tarih boyunca birçok dine ve etnik gruba ev sahipliği yapmıştır ve “herkese açıktır Hatay’ın kapıları”. Bir sonraki durağımız. Buradaki gezimiz sonrası geleneksel mimarisi ile sokaklarda Antakya evlerini göreceksiniz. Antakya’ya gidilir de Meşhur Hatay Künefesi yenmez mi? Meşhur Nar ekşisi, Meşhur Antakya Biberi, Meşhur Antakya Salçası alınmaz mı? Diyenlere alışveriş ve Künefe molası veriyoruz. Hatay’ın en Meşhur Künefecisine gidiyoruz. Tarihi Uzun Çarşı gezisi sırasında baharatçılar çarşısı, ayakkabıcılar çarşısı, peynirciler çarşısını geziyoruz. Gezi sonrası Defne adı ile bilinen Harbiye’ye hareket. Harbiye şelaleleri’nin görülmesi ve daha sonra akşam yemeğini alma üzere restoranımıza hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrası otelimize doğru hareket ediyoruz.

Konaklama: Grand Akçalı Hotel

3. GünADANA - SABANCI MERKEZ CAMİİ - TAŞ KÖPRÜ - ULU CAMİİ VE KÜLLİYESİ - BÜYÜK SAAT KULESİ - BEBEKLİ KİLİSE - ATATÜRK EVİ - SİNEMA MÜZESİ - ESKİ ADANA EVLERİ - TEPEBAĞ MAHALLESİ – FESTİVAL ALANI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Adana’ya doğru hareket ediyoruz. Adana şehir turumuza ilk olarak 65 bin m2 üzerine kurulu 32 metre çaplı ana kubbesi ve 20.000 kişilik kapasitesi ile Orta Doğu’nun en büyük camisi Sabancı Merkez Camii ni görüyoruz. Taş Köprü, Ulu Camii ve Külliyesi, Büyük Saat Kulesi, Bebekli Kilise, Atatürk Evi, Sinema Müzesi, Eski Adana Evlerini ve sokaklarını tanıyacağımız Tepebağ Mahallesi gezisi ve fotoğraf çekimi sonrasında öğlen yemeği için Adana Kebap, Şalgam, Bici Bici, Şırdan, Mumbar vs. gibi yöresel lezzetlerin tatma imkânı… Daha sonra Festival alanında yerlerimizi alıyoruz. Ünlü Rio Karnavalı gibi Tamamen sivil toplum kuruluşlar tarafından organize edilen ve bu niteliği ile Türkiye’nin ilk karnavalı niteliği taşıyan Portakal çiçeği kokan Ziya Paşa Bulvarındaki kortejde dans grupları, pandomimciler, sokak müzisyenleri ve ilginç kostümlü katılımcılarla son derece renkli ve keyifli Portakal çiçeği Karnavalını izleme, fotoğraf çekimi, dans, şarkılara eşlik… Portakal Çiçeğinin en güzel koktuğu yerlerden Vali yolunda gece yürüyüşü, Adana’nın Nişantaşı’sı Ziya paşa’ da ki kafelerde kahve-çay keyfi için serbest vakit. Serbest vaktimizi tamamladıktan sonra Mersin’ doğru yola çıkıyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama: Royal Mersin Otel

4. GünKANLI DİVANE ANTİK KENTİ – NARLIKUYU - 3 GÜZELLER MOZAİĞİ - ZEUS TAPINAĞI - CENNET CEHENNEM OBRUKLARI - ASTIM MAĞARASI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Mersin’i keşfetmeye başlıyoruz. İlk olarak antik dönem ve Helenistik dönemin iç içe geçtiği Büyük İskender’in komutanlarından Selevkos‘un kurduğu uygarlık Selevkos’un izlerini sürüyor Kanlı Divane Antik Kenti’ne varıyoruz. Kaya Kabartmaları, Kiliseler, Ölüm Kulesi, Mezar yapıları ve diğer anıtsal eserleri geziyoruz. Silifke-Kız Kalesi’ne doğru hareket ediyoruz. Deniz kenarında dış kalede yapılan tanıtımın ardından denizin ortasına inşa edilmiş meşhur Kızkalesi’ni fotoğraflıyoruz. Akabinde balık restoranlarıyla ünlü mitolojik kasaba Narlıkuyu’ya ulaşıyoruz. Burada bizi inanılmaz bir görsel şölen ve tarihin gizemli mistik kalıntısı 3 Güzeller Mozaiği bekliyor. Ardından Yörük kültürünün izlerini takip ederek Narlıkuyu kasabasının üst taraflarına çıkıyoruz. Burada eşsiz Akdeniz manzarası eşliğinde Yörük çadırlarında bölgenin sizin için özel hazırlatılmış “sıkma”, “bazlama” ,”tantuni”, “yayık ayranı” gibi lezzetleriyle hafızalarınızda yer edecek öğle yemeğini alıyoruz. (extra) Yemek sonrası ilk durağımız Zeus Tapınağı, Cennet – Cehennem Obrukları ve Sarkıt ve Dikitleriyle ünlü Dilek Mağarası (Astım Mağarası) buradaki ziyaretimiz sonrası dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda alacağımız molalar sonrası Samsun’a varıyor ve siz değerli misafirlerimizi bırakarak bir sonraki organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Tur Tarihleri
 • 02 - 05 Nisan
Fotoğraflar